SK

Zaregistrujte sa pre získavanie viac informácií, noviniek o Nanokeratin System

Zaregistrujte sa pre získavanie viac informácií, noviniek o Nanokeratin System nových produktoch, služieb, udalostiach a všeobecných informáciách o značke.

Customer
Professional

Sign up to receive s from Nanokeratin system

Výskum a vývoj

Výskum a vývoj Nanokeratin System

Nanokeratin System je lídrom na medzinárodnom trhu v prebiehajúcom výskume a vývoji jedinečných inovatívnych receptúr. Inšpirovaný prírodou, naša revolučná patentovaná technológia je obohatená biomimetickými zložkami, ktoré napodobňujú prirodzený proces vo vlasoch.

Medzinárodné Laboratóriá Nanokeratin System vytvorili jedinečnú receptúru mikromolekúl založenú na časticiach tak nepatrných, že milióny týchto častíc môžu byť nahromadené na špičke ihly. Mikro-molekula je taká malá, že umožňuje preniknúť do najmenších vlasových dutín a aktivovať tak vnútorné vlasové tkanivo a dodať mu kombináciu najlepších zložiek ako aj komponentov z našich sérií produktov pre zdravý životný štýl.

Táto prírodná povzbudzujúca injekcia je výsledkom neporovnateľného pocitu vlasovej perfektnosti – vlasy sú chránené plášťom proti vlhkosti a iným škodlivým vplyvom a toxínom z vonkajšieho životného prostredia. Ošetrenie Nanokeratin System je obohatené ručne vyberanými vitamínmi, aminokyselinami, antioxidantmi a esenciálnymi olejmi poskytujúcimi komplexnú starostlivosť, ochranu, výživu a ochranu proti starnutiu. Taktiež toto je výsledok perfektných vlasov – zdravé, silné, lesklé hodvábne a jemné vlasy.

Naša produktová línia je prispôsobená potrebám vlasov všetkých typov. Či ide o vlasy suché, slabé, farbené alebo prírodné vlasy, každý produkt bol vytvorený pre špecifický účel na stimuláciu, posilnenie, obnovu a opravu vlasov a ich vlákien, aktivovaním vnútorného tkaniva, s pôsobením od 3 do 6 mesiacov.

Profesionálny kaderníci majú voľnosť vo vytváraní stylingu a najtrendovejšie strihové techniky a štýly, pričom zákazník odchádza zo salónu so vzhľadom akoby práve prišiel z módneho móla. 

Zavrieť

Ďakujeme

že ste sa zaregistrovali do profesionálnej sekcie Nanokeratin System.


Prosím, skontrolujte si email a aktivujte svoj účet.

Odhaliť vaše Liečba

Zavrieť

REŠTARTUJTE svoje vlasy jedným kliknutím.

Predstavte si, aké by mohli byť Vaše vlasy…

Nechajte sa zdarma rozmaznávať osobnou konzultáciou o Vašich vlasoch, začnite svoju vlasovú REVOLÚCIU teraz.

Začať

Ako by ste opísali svoje vlasy?

Prírodné neupravované vlasy
Farbené/Tónované vlasy
Citlivé/Chemicky ošetrované vlasy
Ďalší

Podstúpili Vaše vlasy niektoré z nasledovných ošetrení?

Farbenie
Melírovanie
Brazílske vyrovnávanie
Japonské vyrovnávanie
Odfarbovanie
Permanentné vyrovnávanie
Permanentné vlny/ Trvalá
Časté fúkanie alebo žehlenie
Nie, moje vlasy nepodstúpili žiadne z týchto úprav.
Späť Ďalší

Aký je stav Vašich vlasov?

Veľmi poškodené dôsledkom rôznych úprav
Mierne poškodené dôsledkom pôsobenia životného prostredia a škodlivých materiálov (UV lúče, chlór, morská voda)
Mierne poškodené dôsledkom častého fúkania a žehlenia
Zdravé
Späť Ďalší

Aké VÝSLEDKY/VÝHODY by ste chceli dosiahnuť?

Chcel by som REŠTARTOVAŤ kvalitu mojich vlasov, a RE-PAIR/OPRAVIŤ ťažké poškodenie spôsobené chemickými úpravami.
Chcel by som RE-JUVENATE/OMLADIŤ tón vlasov, textúru a kvalitu.
Chcel by som RE-CHARGE/DOBIŤ svoje prírodné vlasy energiou a zdravím.
Späť Ďalší

Gratulujeme!

Váš proces RE-ŠTARTOVANIA VLASOV sa začal. Vaša osobná diagnóza::

Vplyv životného prostredia poškodil Vaše vlasy, pravdepodobne spaľovaním jemných proteínov vo Vašich vlasoch, ponechajúc ich nekontrolovateľné, skučeravené a bez života. Vaše vlasy potrebujú revitalizáciu, ktorá dodá vlasom energiu a obnoví ich bunky. Vytvorili sme pre Vás riešenie ktoré perfektne zodpovedá potrebám Vašich vlasov:

MOJE VÝSLEDKY

Gratulujeme!

Váš proces RE-ŠTARTOVANIA VLASOV sa začal. Vaša osobná diagnóza::

Vlasové prípravky spôsobili že Vaše vlasy absorbujú škodlivé látky, ktoré ovplyvňujú ich silu a vzhľad, pričom bežné vlasové produkty môžu viesť k postupnému vyblednutiu farby. Vaše vlasy potrebujú profesionálne POSILNENIE a ošetrenie proti toxínom z vonkajšieho prostredia, a ich farba musí byť OBNOVENÁ. Vytvorili sme pre Vás perfektné riešenie, ktoré zodpovedá potrebám Vašich vlasov:

MOJE VÝSLEDKY

Gratulujeme!

Váš proces RE-ŠTARTOVANIA VLASOV sa začal. Vaša osobná diagnóza::

Chemické ošetrenie spôsobilo že Vaše vlasy sú citlivé na poškodenie účinkami životného prostredia, vrátane lámania a dehydrácie. Vaše vlasy potrebujú hydratáciu, ochranu a profesionálnu RE-HABILITÁCIU. Formulovali sme riešenie perfektné pre Vaše potreby:

MOJE VÝSLEDKY