SK

Zaregistrujte sa pre získavanie viac informácií, noviniek o Nanokeratin System

Zaregistrujte sa pre získavanie viac informácií, noviniek o Nanokeratin System nových produktoch, služieb, udalostiach a všeobecných informáciách o značke.

Customer
Professional

Sign up to receive s from Nanokeratin system

Naša vízia

Znovuvytvorenie perfektných vlasov

Nanokeratin System existuje aby poskytoval ženám ozajstné riešenia a efektívne výsledky pre vlasovú rehabilitáciu.

Sme zanietení pre znovuvytvorenie vlasovej perfektnosti: Zdravé, hladké a lesklé vlasy pre ženy všetkých vekových kategórií a typov vlasov.

Veríme, že krása pramení zo zdravia. Ak sa žena cíti zdravá, sebavedomá a veselá, obklopuje ju aura krásy. My vytvárame krásu vlasov, ktorá prichádza zvnútra.

Nanokeratin System bojuje s každodennými potrebami žien na udržanie vlasov zdravé, umožňujúc im cítiť sa dobre, vyzerať čo najlepšie, a žiť život naplno ako je to len možné.

Znovuvytvárame vlasovú perfektnosť pomocou:

Výskumu a technológie  - Combináciou najvyššej kvality prírodných zložiek a prelomovej technológie, založenej na kvalitnom výskume a vývoji v Medzinárodnom Nanokeratin System Laboratóriu, sme mali možnosť vyprodukovať novú generáciu ošetrujúcich produktov pre Rehabilitáciu vlasov.   

Výsledkami overenými v teréne – Naše produkty sú veľmi známe spĺňaním svojich prísľubov, čím sa zvyšuje dôvernosť u žien a v profesionálnych salónoch.

Prístupom Všetky benefity pre vlasy – produkty Nanokeratin system využívajú bezpečné prírodné prémiové zložky, ktoré poskytujú vlasom dlhotrvajúcu ochranu na rozdiel od štandardných produktov, ktoré spôsobujú dlhotrvajúce poškodenie vlasu.

Počúvaním zákazníkov – Počúvame svojich zákazníkov v zmysle optimalizácie našich ponúk a riešení. Ceníme si Vaše vlasy a ich potreby natoľko ako si ich ceníte vy.

Vysoko kvalitnými zložkami:  Naša charakteristická receptúra je založená na Biomimikrových riešeniach doplnených amino kyselinami, a sériou ručne vyberaných vitamínov a esenciálnych olejov.

Partnermi:  sme celosvetová spoločnost s aktivitami po celom svete na každom kontinente. Vážime si a podporujeme svoju distribučnú sieť, salóny a narastajúcu medzinárodnú klientelu.

Udržateľnosť:  Naše jedinečné a inovatívne receptúry sú vytvorené z čisto prírodnch a ekologicky overených zložiek. Naše fľaše a balenia sú vyrobené z recyklovateľných materiálov; podporujeme “zelenú” technológiu pre minimalizáciu emisií a odpadu, a lokálnych dodávateľov na znižovanie spotreby uhlíka. 

Zavrieť

Ďakujeme

že ste sa zaregistrovali do profesionálnej sekcie Nanokeratin System.


Prosím, skontrolujte si email a aktivujte svoj účet.

Odhaliť vaše Liečba

Zavrieť

REŠTARTUJTE svoje vlasy jedným kliknutím.

Predstavte si, aké by mohli byť Vaše vlasy…

Nechajte sa zdarma rozmaznávať osobnou konzultáciou o Vašich vlasoch, začnite svoju vlasovú REVOLÚCIU teraz.

Začať

Ako by ste opísali svoje vlasy?

Prírodné neupravované vlasy
Farbené/Tónované vlasy
Citlivé/Chemicky ošetrované vlasy
Ďalší

Podstúpili Vaše vlasy niektoré z nasledovných ošetrení?

Farbenie
Melírovanie
Brazílske vyrovnávanie
Japonské vyrovnávanie
Odfarbovanie
Permanentné vyrovnávanie
Permanentné vlny/ Trvalá
Časté fúkanie alebo žehlenie
Nie, moje vlasy nepodstúpili žiadne z týchto úprav.
Späť Ďalší

Aký je stav Vašich vlasov?

Veľmi poškodené dôsledkom rôznych úprav
Mierne poškodené dôsledkom pôsobenia životného prostredia a škodlivých materiálov (UV lúče, chlór, morská voda)
Mierne poškodené dôsledkom častého fúkania a žehlenia
Zdravé
Späť Ďalší

Aké VÝSLEDKY/VÝHODY by ste chceli dosiahnuť?

Chcel by som REŠTARTOVAŤ kvalitu mojich vlasov, a RE-PAIR/OPRAVIŤ ťažké poškodenie spôsobené chemickými úpravami.
Chcel by som RE-JUVENATE/OMLADIŤ tón vlasov, textúru a kvalitu.
Chcel by som RE-CHARGE/DOBIŤ svoje prírodné vlasy energiou a zdravím.
Späť Ďalší

Gratulujeme!

Váš proces RE-ŠTARTOVANIA VLASOV sa začal. Vaša osobná diagnóza::

Vplyv životného prostredia poškodil Vaše vlasy, pravdepodobne spaľovaním jemných proteínov vo Vašich vlasoch, ponechajúc ich nekontrolovateľné, skučeravené a bez života. Vaše vlasy potrebujú revitalizáciu, ktorá dodá vlasom energiu a obnoví ich bunky. Vytvorili sme pre Vás riešenie ktoré perfektne zodpovedá potrebám Vašich vlasov:

MOJE VÝSLEDKY

Gratulujeme!

Váš proces RE-ŠTARTOVANIA VLASOV sa začal. Vaša osobná diagnóza::

Vlasové prípravky spôsobili že Vaše vlasy absorbujú škodlivé látky, ktoré ovplyvňujú ich silu a vzhľad, pričom bežné vlasové produkty môžu viesť k postupnému vyblednutiu farby. Vaše vlasy potrebujú profesionálne POSILNENIE a ošetrenie proti toxínom z vonkajšieho prostredia, a ich farba musí byť OBNOVENÁ. Vytvorili sme pre Vás perfektné riešenie, ktoré zodpovedá potrebám Vašich vlasov:

MOJE VÝSLEDKY

Gratulujeme!

Váš proces RE-ŠTARTOVANIA VLASOV sa začal. Vaša osobná diagnóza::

Chemické ošetrenie spôsobilo že Vaše vlasy sú citlivé na poškodenie účinkami životného prostredia, vrátane lámania a dehydrácie. Vaše vlasy potrebujú hydratáciu, ochranu a profesionálnu RE-HABILITÁCIU. Formulovali sme riešenie perfektné pre Vaše potreby:

MOJE VÝSLEDKY