SK

Zaregistrujte sa pre získavanie viac informácií, noviniek o Nanokeratin System

Zaregistrujte sa pre získavanie viac informácií, noviniek o Nanokeratin System nových produktoch, služieb, udalostiach a všeobecných informáciách o značke.

Customer
Professional

Sign up to receive s from Nanokeratin system

O nás

Synergia krásy, vedy a zdravého života.

Svetový líder vo výrobe profesionálnej vlasovej ošetrujúcej kozmetiky, a na popredných miestach vo vlasovej technológii, Nanokeratin System vytvoril vedecky dokázaný mikro molekulárny systém na obnovu a vylepšenie kvality vlasov. Stále prebiehajúci výskum a vývoj jedinečných a inovatívnych receptúr je inšpirovaný prírodou. Naša revolučná patentovaná technológia je vylepšená biomimetickými zložkami, ktoré napodobňujú prirodzený proces vo vlasoch. Dosahujeme vynikajúci úspech vo výskume a vývoji, ktoré prebieha v Medzinárodnom Laboratóriu pre Nanokeratínový Systém, a vo vytváraní siete medzinárodných partnerských vzťahov. Naše povedomie o zdraví vlasov a módnych trendoch vytvorilo úžasné technologické zmesi pre svetovú komunitu v oblasti profesionálnej starostlivosti o vlasy a stylingu.

Naša techológia:  vytvorili sme jedinečný patentovaný systém vylepšený biomimetickými zložkami na základe pokročilého mikro molekulárneho výskumu, ktorý prenikne aj do najmenšie vlasového vlákna, aby v ňom aktivoval vnútornú vlasovú kôru a vytvoril nerozpustný ochranný plášť proti vonkajším vplyvom životného prostredia.

Naše prostriedky: vyvinuli sme radu vysoko efektívnych prostriedkov na profesionálne a domáce použitie, ktoré vyživia vlasy v akomkoľvek stave. Vlasový stylisti a terapisti sú schopní poskytnúť svojim zákazníkom slobodu od každodennej úpravy vlasov, a vytvoriť najnovší dizajn.

Naše zložky: naša charakteristická formula je založená na technológii, ktorá sa skladá z prírodných a bio-mimetických ingrediencií. Tieto prinášajú množstvo výhod pre Vaše vlasy, vrátane série ručne vyberaných vitamínov a esenciálnych olejov. Naše zdravé komponenty ošetrujú a vyživujú vlasy k dosiahnutiu čo najlepších výsledkov v modernom životnom štýle.

 Naši zákazníci:  počúvame Vás, aby sme poháňali našu inováciu a technológiu. Veríme, že vlasy sú neoddeliteľnou súčasťou Vášho života. Vlasy sú kľúčovou zložkou Vášho celkového vzhľadu, Vášho životného štýlu, a tým kým ste. Poskytujeme Vám, modernej žene, podporu Vášho životného štýlu a Vašich denných potrieb.

Naše salónyprinášame priestor na inšpiráciu pre kaderníkov a stylistov. Nanokeratin Systém ponúka kaderníckym salónom pre svojich klientov riešenie dlhotrvajúcej hydratácie a obnovy vlasov, ako aj príležitosť vytvárať veľmi technické a moderné strihy a stylingy, zaručujúc kaderníkom idúcim s modernou dobou oveľa viac slobody s vlasmi.

Naši partneri: sme celosvetová spoločnosť so sídlom na všetkých kontinentoch. Podporujeme a poskytujeme servis našim sieťovým distribútorom, kaderníckym salónom a našej narastajúcej medzinárodnej klientele. Svojich partnerov vnímame ako spúšťací motor pre evolúciu, a nevyhnutnosť pre rozširujúcu sa sieť Nanokeratin Systému.

Naša udržateľnosťnaše jedinečné a inovatívne receptúry sú vyrobené z prírodných a ekologicky certifikovaných zložiek. Naše balenia sú recyklovateľné a podporujeme “zelenú” technológiu pre minimalizáciu emisií a odpadu, ako aj lokálnych dodávateľov na minimalizáciu spotreby uhlíka.   

 

Zavrieť

Ďakujeme

že ste sa zaregistrovali do profesionálnej sekcie Nanokeratin System.


Prosím, skontrolujte si email a aktivujte svoj účet.

Odhaliť vaše Liečba

Zavrieť

REŠTARTUJTE svoje vlasy jedným kliknutím.

Predstavte si, aké by mohli byť Vaše vlasy…

Nechajte sa zdarma rozmaznávať osobnou konzultáciou o Vašich vlasoch, začnite svoju vlasovú REVOLÚCIU teraz.

Začať

Ako by ste opísali svoje vlasy?

Prírodné neupravované vlasy
Farbené/Tónované vlasy
Citlivé/Chemicky ošetrované vlasy
Ďalší

Podstúpili Vaše vlasy niektoré z nasledovných ošetrení?

Farbenie
Melírovanie
Brazílske vyrovnávanie
Japonské vyrovnávanie
Odfarbovanie
Permanentné vyrovnávanie
Permanentné vlny/ Trvalá
Časté fúkanie alebo žehlenie
Nie, moje vlasy nepodstúpili žiadne z týchto úprav.
Späť Ďalší

Aký je stav Vašich vlasov?

Veľmi poškodené dôsledkom rôznych úprav
Mierne poškodené dôsledkom pôsobenia životného prostredia a škodlivých materiálov (UV lúče, chlór, morská voda)
Mierne poškodené dôsledkom častého fúkania a žehlenia
Zdravé
Späť Ďalší

Aké VÝSLEDKY/VÝHODY by ste chceli dosiahnuť?

Chcel by som REŠTARTOVAŤ kvalitu mojich vlasov, a RE-PAIR/OPRAVIŤ ťažké poškodenie spôsobené chemickými úpravami.
Chcel by som RE-JUVENATE/OMLADIŤ tón vlasov, textúru a kvalitu.
Chcel by som RE-CHARGE/DOBIŤ svoje prírodné vlasy energiou a zdravím.
Späť Ďalší

Gratulujeme!

Váš proces RE-ŠTARTOVANIA VLASOV sa začal. Vaša osobná diagnóza::

Vplyv životného prostredia poškodil Vaše vlasy, pravdepodobne spaľovaním jemných proteínov vo Vašich vlasoch, ponechajúc ich nekontrolovateľné, skučeravené a bez života. Vaše vlasy potrebujú revitalizáciu, ktorá dodá vlasom energiu a obnoví ich bunky. Vytvorili sme pre Vás riešenie ktoré perfektne zodpovedá potrebám Vašich vlasov:

MOJE VÝSLEDKY

Gratulujeme!

Váš proces RE-ŠTARTOVANIA VLASOV sa začal. Vaša osobná diagnóza::

Vlasové prípravky spôsobili že Vaše vlasy absorbujú škodlivé látky, ktoré ovplyvňujú ich silu a vzhľad, pričom bežné vlasové produkty môžu viesť k postupnému vyblednutiu farby. Vaše vlasy potrebujú profesionálne POSILNENIE a ošetrenie proti toxínom z vonkajšieho prostredia, a ich farba musí byť OBNOVENÁ. Vytvorili sme pre Vás perfektné riešenie, ktoré zodpovedá potrebám Vašich vlasov:

MOJE VÝSLEDKY

Gratulujeme!

Váš proces RE-ŠTARTOVANIA VLASOV sa začal. Vaša osobná diagnóza::

Chemické ošetrenie spôsobilo že Vaše vlasy sú citlivé na poškodenie účinkami životného prostredia, vrátane lámania a dehydrácie. Vaše vlasy potrebujú hydratáciu, ochranu a profesionálnu RE-HABILITÁCIU. Formulovali sme riešenie perfektné pre Vaše potreby:

MOJE VÝSLEDKY